Produkty z kategorii PROMOCJE! dostępne są od ręki.

Z czego tworzymy meble?
tworzywo
 mango surowe
 dąb naturalny gładki
 Stal naturalna
 mango
 dąb rustykalny

Dąb

Drewno dębowe pod względem trwałości, sprężystości i wytrzymałości króluje wśród europejskich gatunków drzew. Dąb od zawsze należał do najcenniejszych rodzimych rodzajów drewna użytkowego. Deska dębowa to klasyczne i nieprzemijające piękno. Wyroby z dębiny z biegiem czasu ciemnieją w naturalny sposób. Standardowo, dąb wykańczamy na gładko, szlifując i polerując go. Istnieje jednak, możliwość zamówienia dębu szczotkowanego.

 satyna / mat
 dąb naturalny gładki
 dąb naturalny gładki
 dąb naturalny, mat
 dąb naturalny, szczotkowany
 dąb naturalny, szczotkowany

Mango

Wspaniałe drewno mangowca pochodzi z obszarów Indii, Malezjii i filipin. Znamy je ze słodkiw owoców jakie nam daje. Po ostatnim ich zbiorze drewno jest ścinane, w pewnym wieku staje się twarde jak teak.  Niesamowicie dekoracyjne usłojenie, nieprzewidywalne w kolorystyce, pomieszanie, szarości z beżem, piaskowym i złotym. Jest doskonałym budulcem mebli.

 mango
 mango naturalne, lakier mat
 mango naturalne, lakier mat
 mango

Palisander

Palisander indyjski jest to potoczna nazwa Dalbergia sissoo (Sheesham / Shisham) znana jest także jako Indian Rosewood i jest pięknym drewnem, bardzo twardym, pochodzącym z Indii, Pakistanu i Nepalu. Drewno jest to szybko rosnącym gatunkiem z typowym tempem wzrostu około 3 metrów rocznie. Dobrze się sezonuje, co oznacza, że jest mniej podatne na wypaczanie i pękanie. Drewno ma bogaty kolor kasztanowca i idealnie nadaje się do meblarstwa ze względu na swoją twardą naturę i ścisłe usłojenie, które dobrze się poleruje. Jako materiał naturalny każdy kawałek drewna Sheesham ma indywidualne usłojenie i rysunek drewna, które sprawiają, że każdy mebel jest zupełnie wyjątkowy.

 Sheesham
 jasno miodowy