Produkty z kategorii PROMOCJE! dostępne są od ręki.

Style
scandi
Styl loftowy
Vintage
vintage

Co to jest styl vintage?

Vintage to żywy dowód na to, że piękno jest ponadczasowe. Nazwa vintage nie bez przyczyny związana jest z winiarstwem. Styl ten bowiem jest niczym wino, które z każdym kolejnym rokiem nabiera klasy i szlachetności. Paradoksalnie, choć wnętrza w stylu vintage goszczą u siebie przedmioty sprzed wielu lat, trend ten nigdy się nie starzeje. Każde nowe pokolenie spogląda na niego z ogromną sympatią.

 

vintage

Kogo zachwyci styl vintage?

Styl ten przypadnie do gustu tym wszystkim, którzy kochają przebywać na co dzień otoczeni przedmiotami, których pierwsza młodość przeminęła wiele lat temu. Warto wspomnieć w tym miejscu również o produktach wytworzonych współcześnie i wystylizowanych tak, by ich warstwa wizualna nawiązywała do estetyki vintage.

vintage

Meble w stylu vintage

Vintage to styl, który różnym przedmiotom, w tym również meblom podarował niepowtarzalną szansę na drugie życie. Meble vintage sprawdzą się w roli gustownych akcentów zdobiących wnętrza utrzymane w duchu eklektycznym. Meble takie doskonale będą współgrały z bibelotami pochodzącymi z różnych epok.

Styl Kolonialny
meble kolonialne

Co to jest styl kolonialny?

Styl kolonialny czerpie swe inspiracje z tajemniczego świata Wschodu oraz Afryki. Charkteryzują go naturalne, nasycone kolory. Przypominać mają one o krainach, które od zawsze fascynowały mieszkańców Europy. Styl ten jest połączeniem zachodniej klasyki ze szczyptą aromatycznego Orientu.

kolonialne

Kogo zachwyci styl kolonialny?

Wszystkich, którzy podróżowanie mają we krwi. Miłośników wędrówek po bezdrożach. Wielbicieli wycieczek do miejsc, które kipią egzotyką. Fanów eskapad na koniec świata. Styl kolonialny sprawi, że Twoje mieszkanie zacznie emanować dalekowschodnim klimatem, a powietrze będzie pulsować gorącymi afrykańskimi rytmami.

kolonialne

Meble w stylu kolonialnym

Meble w stylu kolonialnym wykonywane są gatunków drewna, które nie występuje w naszej strefie klimatycznej. Są wśród nich między innymi mahoń, palisander, tek, bambus czy rattan. W ich kształtach widać dalekie echa projektów mebli europejskich. Od dalekich przodków odróżnia je charakterystyczna barwa oraz rodzaj zdobienia i ornamentowania.

Skandynawski
scandi

Co to jest styl skandynawski?

Styl skandynawski można scharakteryzować jednym zdaniem: prostota w najlepszym wydaniu. To szlachetny minimalizm, którym zachłysnął się cały świat. To bycie naturalnym tak bardzo, jak to tylko możliwe. To wreszcie wnętrza, które zaskakują przestronnością, dzięki bieli, która optycznie powiększa przestrzeń, czyniąc to w ujmująco ciepły sposób.

scandi

Kogo zachwyci styl skandynawski?

Wszystkich, którzy wyznają zasadę “less is more”, czyli mniej znaczy więcej. Tych, którzy wierzą, że prostota ma w sobie moc przyciągania uwagi. Że ozdobniki, choć efektowne, nie są potrzebne do szczęścia. I tych, którzy w meblach szukają nie tylko ergonomii, lecz również atrakcyjnego wizualnie wyglądu.

scandi

Meble w stylu skandynawskim

Styl skandynawski uwodzi swoją bezpretensjonalną prostotą. Dlatego też meble utrzymane w tym duchu charakteryzują się małym stopniem skomplikowania formy i zamiłowaniem do prostych geometrycznych kształtów. Kolorystycznie dominują jasne barwy. Drewno wchodzi tu niekiedy w udane mariaże ze stalą i tworzywami sztucznymi.

Boho
boho

Co to jest styl boho?

Styl boho to absolutne przeciwieństwo minimalistycznej ascezy i emanującego z niej osobliwego chłodu. To styl artystycznej cyganerii, która za nic ma zasady i utarte konwenanse. Stąd też w boho harmonijne współistnienie elementów etnicznych, orientalnych, cygańskich, a nawet nawiązujących w mniejszy lub większy sposób do kultury hippisowskiej.

boho

Kogo zachwyci styl boho?

Tych, którzy od zawsze czuli w sobie duszę artysty. Osoby kipiące kreatywnością i nadmiarem pomysłów. Ludzi kochających konstrowersje, bezgraniczną wolność, daleką od jakichkolwiek szablonów młodzieńczą oryginalność i… podróże do najdzikszych zakątków naszego globu.

boho

Meble w stylu boho

Wnętrza w stylu boho to brak pustych przestrzeni. Stąd też typowa dla tego trendu obłędna wręcz feeria wzorów i kolorów. Charakterystycznymi dla boho meblami są między innymi drewniane, bogato zdobione komody, lustra o równie fantazyjnych ramach czy szerokie łóżka z moskitierą, która nadaje im “podróżniczego” charakteru.